Advertisement

North Harford High School

Girls

Jenna Catharine Adkins, Gabrielle Alexis Alicea, Paige Elizabeth Anderson, Ashley Andree Arnold, Maria Theresa Auth, Alyssa Claire Baca, Mikayla Elizabeth Baselice, Taylor Marie Beall, Madeleine Marie Becker, Alison Kalie Beers, Rachel Elizabeth Beichler, Kiara Michelle Bell, Rosemond Ardell Benn, Elizabeth Rebecca Bledsoe, Kaitlyn Paige Block, Grace Elizabeth Bocek, Hayley Elese Boliek, Amanda Brooke Boone, Mikaela Christian Boyanich, Mallory Anne Boyd, Jennifer Dannielle Brown, Olivia Claire Brown, Patricia Dangalan Bugayong, Hailey Elizabeth Bunnell, Megan Lilly Burton, and Breanna Lynn Byrd.

Advertisement

Katherine Murphy Campbell, Bailey Lynn Cantrell, Autumn Brooke Carnell, Margaret Ann Carrier, Kira Justine Cockerham, Kaleigh Jeanne Collett, Brianna Dorothy Colling, Aryamar Kamille Colón-Pappaterra, Caroline Anne Copes, Ligaya Mabry Corpuz, McKenzi Nicole Cox, Erin Nicole Cullum, Scarlet Corinne Dare, Adriana Nicole Davids, Erin Alisa Dean, Faith Machell DeHaven, Melissa Charmain Delcher, Rebecca Camille Dempsey, Annalise Nicole Desiato, Kassandra Anne Dieter, Chloe Marie Dietrich, Kimberly Michelle Doran, and Sara Jo Dougherty.

Olivia Rae Ebey, Tia Alexis Emano, Emily Grace Engelhaupt, Carly Malissa Ensor, Shannon Noelle Faulhaber, Kaitlin Brooke Festerman, Shanna Dipaola Fetzer, Kayli Nicole Fonzi, Bayley Elizabeth French, Perri Lee Friedel, Emily Faith Garrett, Samantha Jo Elaine George, Shelby Rae Gizinski, Amy Noel Glab, Kathryn Leigh Grafton, Megan Ashleigh Greene, Hannah Elizabeth Grzymala, Hunter Madyson Harbaugh, Kelly Lauren Harkins, Sarah Ann Harkins, Emily Beth Harold, Ashley Morgan Hedrick, Celia Fisher Hevesy, Sophia Louise Hodiste, Kaylee Ann Holliger, Margaret Grace Holloway, Makenna Shae Hosterman, and Sabrina Lorene Hudler.

Sarah Lynn Jackson, Elise Margaret Jacobson, Emma Audrey Jakse, April Dawn Jones, Sara Jane Kaminski, Kaylee Grace Katona, Elaine Yvonne Keithley, Izetta Rose Keithley, Allison Claire Kettell, Samantha Anne Kile, Alexis Paige Kirkey, Stacey Anola Kyle, Madison Paige Lambert, Samantha Lauren Larocca, Chloe Elizabeth Leed, Allison Marie Lerch, Sierra Viann Libertini, Amanda Elizabeth Lietuvnikas, Rhiannon Diana Lietuvnikas, Nichole Ann Livingston, Kristina Marie Lopez, Emily Iva Losasso, and Lyla Quinn Lough.

Claire Elizabeth Macatee, Samantha Lynn Macneill, Nicole Carey Maiorana, Kelsey Tanya Mangin, Danielle Nicole Marino, Holly Christine Marshall, Angela Paige Martin, Michelle Faith Martin, Mindy Ann Martin, Anne Hope Rutledge Maxwell, Jessica Nicole Messenger, Lea Nicole Mosley, Stephanie Nicole Naplachowski, Margaret Anne Nemeth, Megan Evelyn Newsome, Kara Lynn Novak, Emma Grace Nystrom, Sydney Marie O'Dell, Natalie Teresa Olynick, Meghan Irene Owens, Rebecca Ann Parker, and Rayanna Star Patkus.

Hannah Elizabeth Rogers, Macey Canter Rommelman, Emily Kristine Roush, Madalyn Brooke Rupprecht, Camille Laura Schiminger, Sarah Stewart Schneider, Sydney Jordan Segal, Ashley Farah Shayegh, Jill Catherine Shephard, Halle Grace Simon, Hannah Lee Simon, Jenna Marie Smith, Brooke Nichole Spangler, Amanda Lynn Stefan, Alexis Peyton Susa, Kara Nicole Tarbert, Meredith Leigh Taylor, Kayla Rebecca Teague, Savanna Dale Testerman, Joeli Corinne Thomas, Michele Ann Thompson, Ashley Lauren Tillman, Mikaela Marie Tillman, Carley Ann Tilton, and Giavanna Tserkis.

Abigail Lynne Ulmer, Autumn Marie Lynn Vanover, Micayla Gail Velez, Madisyn Street Vinyard, Kirstin Renee Vreeland, Autumn Ray Walinski, Carli Michelle Wassin, Casey Alexis Welsh, Elizabeth Ann Wernig, Megan Faith White, Sarah Elizabeth Wickless, Rachel Elaine Wooden, Leighanne Helen Yeargain, Hillary Marie Young and Ivy Rhiannon Young.

Boys

Thornton Wesley Abernethy, Jordan Medhat Abuhantash, Akin Khalil Ademiluyi, Jacob Tyler Alaimo, Andrew Charles Alisea, Austin Michael Allen, Nicholas Lee Ballou, Aidan Daniel Bannan, Jacob Brannan Bayer, Patrick Brian Beck, Jacob Richard Bemb, Ryan Preston-Gardiner Betts, Marquis Dayshawn Eugene Bishop, Michael Jonathan Bishop, David John Boegner, Mac Kenzie Hunter Bohns, Joseph Joshua Borkoski III, Colin Andrew Bowling, Gabriel Michael Cabral, Cole Kash Carter, Nicholas Aaron Christopher, Michael Joseph Ciampaglio, Duncan Michael Clark, Michael Shane Collins, Michael Kellan Corcoran, and Alex Jay Cosner.

Tomas Hendrik Kern Debye, Brandon Michael Demski, Glenn Allan Doering III, Jacob Andrew Donovan, Eugene Lee Eberly Jr., Ethan Reid Edwards, Nicholas Joseph Emm, Robert Edward Estes, Casey Jacob Fender, Zachary Christopher Fiacco, Kiel Logan Fitzgerald, Tyler Brandon Fonzi, David Austin Gasper, Robert Paul Gay, Ian George Gibbons, Marc Daniel Giesecke, Ronald Lee Griffin Jr., Brian Rutledge Griffin, Trevor Anthony Groh, Jacob Albert Gross, Tyler Randell Grubb, Joseph William Guerin, and Nathan Ibrahim Gunesdogdu.

Jacob Westley Hackett, Corey Michael Hagan, Patrick Michael Hagan, Dan Eugene Hanson, Christopher John Hare, Adam Jacob Harple, Ryan Lee Micheal Hensley, Jacob Paul Hieronimus, Alec Todd Hoffman, Christopher Thomas Hoffman, David Michael Horoschak Jr., Jacob Scott Huffman, Nicholas Alden Hyde, Steven Thomas Hyde, Kyle David Iddings, Jordan Matthew Jean-Louis, Alexander Paul Jirsa, Ethan Paul Johnson, Jonathan Tyler Johnson, Garrett William Kapinos, Kyle Allen Keating, Adam Douglas Keithley, Charles Sidney Kerby, Jacob Thomas Kerr, Justin John King, and Grant Christopher Kramer.

Grant Andrew La Seta, Joseph Dylan Lassen, Stephen Baltozer Leese III, Jourdan Skylar Leftridge, Jacob Brayden Linkous, Jake Charles Mahan, Gary George Martin Jr., Emmanuel John Mastromanolis, Cole Talton Matthews, Jacob Logan McKinney, Jeffrey George Mergler, Jacob Charles Miller, Patrick Thomas Mullen, Zachary Joseph Mullen, Kyle Robert Munson, Matthew Kenneth Munson, Samuel James Nelson, Michael John Newman, Kyle Anthony O'Dell, Austin Patrick O'Donnell, Christopher Lawrence Ogden, and Matthew Allen Olivera-Carlotta.

Christopher Joseph Panuska, Garrett David Peper, Dakota Madrigal Perez, Michael David Phelps, Sullivan Walter Pirog, Jordan Garrison Porter, Michael Aaron Potts, Elliott Lee Preston, Alvin Richard Price III, Kevin Daniel Pritchett, John Phillip-Earl Reaves, Seth Alan Rickey, Charles Lee Robbins III, Andrew Martin Ryan, Grayson Isaac Saldaña, Chandler Scott Schmidt, Kyle Jared Schmidt, Zachary Robert Schubert, Andrew Robert Sheroke, Tommy Edward Simms III, Travis Roy Simms, Alec Michael Slezak, Brandon Pearce Smith, Garrett Huntington Smith, and Wyatt Nickalaus Stinnett.

Ronald Edward Testerman Jr., Devin Ray Testerman, Richard Stanley Thomas IV, Thomas Allen Thompson Jr., Cory Alexander Townsend, Timothy Ryan Valis, Parker Christian Vanik, Timothy Stephen Vaughan, Marcus Darnell Walton Jr., Ridge Allen Watkins, Jonathan Michael Weatherstein, Christopher Thomas Weir, Garrett Mackenzie Welker, Kyle Alexander Welsh, Eric Matthew Swift Woodall and Kelvin Wu.

Advertisement
Advertisement