Advertisement

Fallston High School Class of 2015

Fallston High School

Girls

Advertisement

Karlie Glyn Abbott, Julianna Kyle Albrecht, Julia Theresa Amoriello, Shannan Lee Ayres, Sabrina Sagel Bair, Kaylynne Louise Baker, Erica Lauren Bobo, Skylar Maddison Lynn Bodt, Breanna Marvella Bond, Morgan Michelle Borkowicz, Jane Margaret Bradley, Kate Elizabeth Bradley, Kendall Corin Brajevich, Alison Nicole Brunson, Emily Lee Butler, Brittany Lee Callahan, Melissa Joyce Card, Sarah Elizabeth Casper-Woodhead, Hayley Frances Cassedy, Claire Marie Chambers, Natasha Isabel Charitonuk, Sidney Calea Cherry, Antonina Shaelynn Clay, Casey Joelle Cole, Kathryn Grace Constantine, Krista Leeann Cooper, and Maegan Suzanne Crew.

Destiny Allis Darrington, Richaun Danae Dickens, Abigail Maria Draayer, Sydney Nicole Durr, Danielle Dianne Easley, Sarah Marie Ebsworth, Maribeth Heng Esposito, Jessica Ann Fisher, Rebecca Lynn Fisher, Sydney Elizabeth Fox, Alyssa Alexandra Gallagher, Logan Elizabeth Gasior, Hannah Elizabeth Gibson, Rebecca Rose Green, Lauren Kristin Gruszecki, Rachel Kathleen Harvey, Shannon Lynn Hazle, Elizabeth Rachel Hebert, Bridget Lauren Hillegass, Ciara Lynn Hohman, Elizabeth Ashley Holmes, and Michelle Claire Houser.

Samantha Fahey Jackson, Kelsey Grace Johnstone, Melissa Suzanne Jones, Nicole Ashley Kalver, Kelsey Nicole Kowalczyk, Rachael Nicole Krieger, Nicole Marie Lagan, Rebecca Paige Langley, Carly Rachel Laubach, Meredith Grace Ledford, Annalyse Jean Figuli Lerch, Hannah Frances Loynds, Natalie Anne Lusardi, Shelby Elizabeth Mabus, Katherine Cruz Magtanong, Christina Joanna Makres, Elena Marie Massetti, Brittni Lynn Mayo, Delaney Lee McBride, Kristina Lynn McComas, Madeline Regina McDonald, Julia Ann Miller, Lauren Victoria Miser, Taylor Elizabeth Molite, Catherine Elizabeth Morgan, Darby Christine Morgan, Meghan Anna Muldoon, and Gabrielle Christine Myers.

Meghan Riley Nichols, Patricia Ann Nichols, Rose Katherine Nickel, Maddelyn Cleone Nilles, Megan Virginia Novak, Rachel Marie Noyes, Emily Kaye O'Donald, Chase Murphy Otenasek, Nina Celeste Oxendine, Mia Antonia Perfetti, Caitlin Marie Phillips, Sydney Alise Phipps, Sophia Catherine Pinton, Morgan Jaylah Porter, Lauren Elizabeth Pupa, Macy Elizabeth Regner, Amanda Elizabeth Requa, Katherine Gail Rinkers, Anna Leigh Ripken, Molly Isabella Robinson, Julia Lynne Rose, Katelynn Michelle Rossman, and Claire Nicole Rothwell.

Panagiota Maria Salpeas, Hannah Marie Sample, Caroline Margaret Scranton, Brooke Marie Sellars, Cierra Nicole Siemasko, Emily Elizabeth Smith, Toria Mikhaeli Smith, Hannah Irene Sparks, Madeline Grace St. Clair, Sarah Elizabeth Stephen, Rebecca Slade Streett, Tina Michelle Therres, Christina Elizabeth Tyler, Catherine Elizabeth Urbanski, Lacey Elisabeth Utz, Daniella Katia Van Neste, Brittany Christine Varley, Ivey Noelle Wagner, Taylor Elizabeth Ward, Erin Elizabeth Waters, Ashley Paige Wells, Mia Elena Wessel, Danielle Caroline Whiston, Michaela Denise Wilkins, Meighan Joyce Winner, Nicole Gabrielle Wohlfort, and Michalene Maria Ziegler.

Boys

Griffin Bruce Bergner, Logan Michael Betzko, Andrew George Bilis, Kyle Edward Bordenski, Andrew Jacob Bova, Thomas Johansson Bracken, Ross Edward Branzell, Jake Christian Brelesky, Justin Hunter Burleson, Barrett Laporte Campbell, Cory Alexander Chassagne, Nathaniel Thaddeus Chica, Nicholas Paul Ciccimaro, Matthew Charles Claffee, Collin Matthew Cooper, Dominic Ryan Cymek, Jarrett Thomas d'Entremont, Christopher Kyle Daeschner, Brandon Michael Dawson, Joseph Peter Detorie IV, Ian James Dickens, Alex William Dignan, Michael Anthony Dillon, and Brady Christopher Drzewiecki.

Nicholas Michael Esser, Shawn William Frank, Jaden Matthew Gardiner, Denny Robb Gephardt Jr., Gavin Cole Gilberto, David Lee Gordon, Steven David Gross, Blake Liam Gude, John Austin Hale, Ryan Matthew Hartig, Nicholas St. Clair Hess, Joshua Patrick Hofmann, Joshua John Hofmeister, Kyle Matthew Horsham, Kyle Michael Hufham, Sean Thomas Jordan, Garrett Patrick Jubb, Zachary Alexander Kaliush, Tucker James Kaminkow, Garrett Michael Karr, Nickolaos Stillianos Katsaros, Michael Allen Katzenberger, William Robert Kauffman, Dustin Dylan Kisner, and Garrett Andrew Krug.

Jacob Carson Landes, Kincaid Andrew Lane, Daniel Paul LeKites, John Walter Antoni Lis, Austin Michael Long, Michael James Madani, Matthew David Magnani, Frank Margonis, Tyler Chase Martinek, Mario Anthony Michael Mason, Thomas Myers Matthews Jr., Ross William Mitchell, Carlito Aragon Moises, Patrick Jonathon Murphy, Joseph Mac Nelson, Chase Anthony Newcomb, Connor Hartlove Newcomb, Gregory Scott Nickel, James Alexander Novak, Justin Joseph Opdyke, Mark Vincent Pacheco, Michael Philip Penn, Jared Scott Perry, Joshua Jared Pielert, Nicholas Gregory Pirovolidis, Micah Richard Plotkin, Jordan Russell Potee, Nicholas Anthony Prosser, and Jordan Allen Puglisi.

William Martin Raley, John Gerard Raulie, Devon Brendan Ray, Niccolas Joseph Raynor, Bradley Stephen Reichart, Frederick Dean Reinthaler III, Luke Tyler Reuter, Jacob David Richard, Christian Lawrence Richards, Dalton Anton Riedlbauer, Jacob Remington Riley, Zachary Richard Roberts, Andrew Douglas Ryan, Christian Prescilliano Salazar, Joshua Lee Schuffler, Robert Harrison Schumaker, Andrew Harry Scott, Scott Tyler Sexton, Matthew Benjamin Shapiro, Eamon Robertson Shifflet, Nicholas James Shrout, David Bradley Smith Jr., Mathias Jacob Smith, Brandon Tyler Solomon, Kurtis John Sommer, Stephen Gregory St. Pierre, and Brent Ford Strong.

Mason Anthony Tamberino, William Elliot Taylor III, Jacob Michael Therres, Cassidy Ryan Tompkins, Eric Roy Twigg, Stephen Thomas Vickers, Gabriel Patrick Wagner, Matthew James Walker, Christopher Scott Wehage, Brendan Paul Weinhold, Matthew Tyler Wendel, Patrick Owen West, Zachary Hudson White, Jacob Joseph Wimmer, Steven Talmadge Wyatt, Derek Xiao, Christopher Stephen Yarworth II, and Zachary Brandon Zoeller.

Advertisement
Advertisement