Advertisement

C. Milton Wright High School Class of 2015

C. Milton Wright High School

Girls

Advertisement

Helina Abebe, Erika Lynn Abshire, Madeliene Marie Adams, Haley Elizabeth Alexander, Abigail Marie Allan, Jenna Brooke Allender, Delaney Shea Anderson, Danielle Marie Band, Arianne Leigh Barbato, Aubrey Lynn Bauguess, Sydney Lauren Maker Baxivanos, Chloe Alysia Beard, Logan Alicia Bedell, Ashlea Anne Boseck, Alexa Lee Bowerman, Emily Katherine Brandt, Baylee Lynn Brauner, Kendal Rae Brock, Nichole Marie Brown, Alaina Rachel Buck, and Ashley Nicole Burton.

Aleja Imari Carter, Jillian Maureen Carter, Lauren Marie Cavanaugh, Hafsa Jhan Chaudhry, Callan Elizabeth Cloonan, Kelsey Lauren Cochran, Carlita Coleman, Adriana Maria Collier, Kyralee Frances Comeaux, Dale Ann S Conrad, Brooke Marie Crocker, Hannah Leigh Cundiff, Mackenzie Anne Cunningham, Jordan Marie Davenport, Sarah Nicole Davis, Jenna Leigh DellaRatta, Deanna Marie DiBartolo, Rachel Lynn Doroba, Thelma Elorm Yawa Fiasorgbor, Lexis Elizabeth Firestone, Alicea Nicole Fitzpatrick, Jessica Sandra Fritz, and Zaria Diamond Fyffe.

Melissa Jane Garner, Madison Taylor Glass, Allison Elizabeth Goetz, Casey Lyn Gover, Gillian Katherine Grada, Madison Lynn Gram, Samantha Jane Graziano, Kayla Nicole Gregory, Helen Rose Griffin, Madison Rae Guilliams-Costabile, Emilee Anna Halley, Katelyn Dawn Hamlin, Jordan Marie Hansbury, Marisa Martin Harris, Erica Angelina Haskell, Emily Ann Heckman, Ashley Sarah Heinlein, Katelynn Elizabeth Herty, Kelsey Spencer Hilbourn, Nadyah Barbara Hilmi, Kaelin Kellee Hoover, Jessica Uyen Hopson, and Brooke Nicole Humphreys.

Brittney Nicole Jackman, Lindsey Marie Jackson, Raynisha Sparkle Johnson, Taylor Brianne Katelan, Megan Nicole Kelbaugh, Shannon Kathleen Kelly, Lauren Brooke Kesecker, Victoria Lynn Kesecker, Sarwat Jobean Khan, Shaffqat Mobean Khan, Catherine Elizabeth Kim, Rachel Ruth Knoebel, Megan Kay Koncurat, Erin Kayleigh Lewis, Maria Francesca Lioi, Irris Liu, Renarda Laniece Lockett, Lauren Ann Loftus, Katelyn Lea Long, Emily Claire Luzetsky, Jennifer Hailey Lynch, Rebekah Marielle Mahone, Jessica Ann Maloney, Claire Elizabeth Mannion, Brittany Elizabeth Martin, Haley Elizabeth Matthai, Hali Ann McCleary, Kimberly Ann Metta, Bridgette Megan Morrissey, MacKenzie Alexis Moxley, Allison Kristen Muller, and Sarah Nicole Murphy.

Sidney Marie Nelson, Rachel Katherine Nolan, Julia Helen O'Mara, Lauren Chase O'Mara, Victoria Lynn Odom, Bianca Carolyna Palacios, Rebecca Leigh Palmer, Gabrielle Marie Paniccia, Sofia Paramo Mesa, Jacqueline Margaret Parks, Danielle Kathryn Perrone, Alyssa Kayla Pettus, Jasmyne Andrea Price, Payton Michelle Pross, Ruth Elizabeth Purce, Gabrielle Marie Raab, Kayla Michelle Reece, Kazmiera Justice Reeves, Anita Rezvani, Sabrina Elaine Rhodes, Sydney Elaine Rhodes, Gabrielle Alexandra Ritz, Stacey Nicole Robbins, Ashley Regina Robinson, Sarah Jean Rudolph, and Sierra Nicole Rupp.

Evangelise Betty Sanabria, Brittany Hope Scampton, Kiana Alysa Schneider, Bailie Adams Scott, Stephanie Rose Seeley, Erika Claire Slotnick, Madyson DeSantis Slutzky, Kelsey Erin Smith, Gabrielle Elizabeth Southern, Sarah Tyler Sparr, Amanda Rose St Cyr, Margaret Louise Stanley, Elisabeth Delores Stauffer-Munekata, Gabrielle Taylor Stokes, Christina Lee Tabler, Brianna Nicole Tanner, Adrianna Ellen Tarbert, Erin Marie Triolo, Jillian Elise Tritto, Stacey Lynn Venanzi, Melanie Brigida Vera, Samantha Mia Villamagna-Baltazor, Jennifer Marie Violette, and Amanat Virk.

Emily Grace Waddell, Rachel Nicole Wakefield, Taylor Nicole Walker, Anna Maria Weaver, Caroline Marie Weimer, Raven C'mone Wells, Samantha Margaret Wells, Monét Simone Wesley, Natalie Erika White, Ellen Marie Will, Aaliyah Desiree Williams-Getz, Mia Angelina Wilson, Molly Hanna Wolfe, Adrianna Louise Wolff, Victoria Lynn Yoakum, Brooke Michelle Zeberlein, and Ashley Megan Zeller.

Boys

Dawar Aamir, Corey Kevin Alt, Matthew Scott Baker, Brendan Paul Barger, Ryan Matthew Barlow, Alexander Michael Battaglia, Joshua Allen Bell, Jordan Patrick Blomeier, Levi Marshall Bodden, Richard Scott Bonsall Jr., Marques William Boyer Jr., Parker Flynn Boyle, Kedren Zachary Bradds, Samuel James Brettschneider, Dayson Tyler Broadwater, James John Brokus III, Evan Foster Brown, Anthony Alan Bruno, Anthony Mitchell Brusio, Kevin Thomas Buckley, Drew Michael James Bull, Jaylend Demitrius Burkhardt, Ryan Putnam Burmeister-Morrison, Dimani Shamai Butler, and Jacob Matthew Butler.

Jonathon Taylor Canepa, Bernard Chi Chang, Thomas Joseph Chiascione, Kyle Brendon Chouinard, Jaequan Elijah Christy, Gi Hong Chung, Casey Aaron Collins, Peter Jacob Condro, Logan Mac Minn Coomes, Gavin Michael Costa, Henry Lester Cuffee III, Steven Mitchell Davis, Shane Matthew DeFries, Devin Aaron DeFrieze, Peter Joseph DeNardi, Rodney Lorenzo Dillon Jr., Ethan Patrick Diven, Joseph Christian Dixon, Dylan Thomas Donahue, Tyler Nathaniel Edwards, Nathan Robert Ehrhardt, Turi Michael Engler, and Bradley Earl Ensor.

Monib Mohammed Fakheri, Christopher William Foreman, Brett Stephen Fortuna, Darean Mylek Fortune-Lee, Mark James Fowler, Derek Christopher Frantz, Matthew Raymond Gacheny, Matias Nahuel Galvan, Dimitris Gazonas, Michael Anthony Gereli, James Mallatt Grant, Steven Michael Gray, Zachary Taylor Greaver, Zachary Thomas Griffin, Hunter Reed Hall, Michael Ryan Hall, Benton Michael Halsey, Alexander Scott Hamann, Matthew Randall Harper, Seth Michael Harris, William C Hazelton, Benjamin Alan Hendricks, Timothy Stewart Hennick, Nicholas Alexander Herd, Zaccari Joseph Heslin, Austin Robert Heuer, Colin Todd Hildebeidel, Bruce Alan Hoffman, Ryan Andrew Hubbard, and Cameron Richard Hunter.

Jacob Keldon Imwold, Eric Kenneth Jagde, Zachary Garrett Johnson, Kyle Wayne Kacher, Jordan Michael Karras, Garrett Michael Kelbaugh, Turhan Daiki Kimbrough, Kenneth Maurice King Jr., Joel Timothy Klopcic, Nicholas Vincent Kotowski, Hunter Reid Kozlowski, Benjamin Michael Lanman, Tyler Jacob Lewis, Nathan Edward Litvin, Michael David Logan, Xiao Chao Lu, Caleb Edward Donald Macie, Gerrod Jarius Maddox, Leonard Erwin Malcolm IV, Bradley Dylan Martin, Andrew Nicholas Mastromanolis, Michael Alexander Mathious, Michael Edward Mattes, Dustin James McFadden, Freddie Montgomery Jr., and Brandon Leexel Mori-Ramos.

James Vincent Natoli, Ryan Anthony Nevins, Chad Mitchell Newberry Jr., Kevin Dang Ngo, Jeffrey Robert Niedzwiecki, Mark Vincent Niedzwiecki, Michael Kevin Nolte, Colin James Norris, Joshua Walter O'Brien, Joseph Anthony Oricchio, Collin Michael Ortt, Zaipo-Tcheisian De'ahzee Oula III, Andrew Scott Overacre, Ishan Dipak Patel, Blake Christian Powell, Ryan Matthew Quinter, Tyler Ryan Richman, Tristen Ray Rickard, Kyle Nicholas Rider, Matthew William Riggins, Nicholas Ryan Robinson, Tyler Jordan Ross, Amelio Joseph Rotunno, Nicholas Paul Rumke, and Joshua Cory Ryan.

Christian Victor Shoap, Jacob Lawrence Sigwart, Nicholas Cale Simon, Nathanael Christian Smith, Jacob William Smucker, Paul Ryan Southard Jr., Seth Michael Springer, Mychal Alexander Stefanides, Kelvin Chunga Tata, Cameron Austin Teves, Kevin Andrew Thomas, David Craig Thompson Jr., Edward Marlon Tomaskovic, Tyler Ford Tuttle, Gregory Scott VanDyke, Philip Biaggio Venanzi, William Garrett Wagner, Omar Keishaun Walker, Osiah Keiaje Walker, Kevin Keys Williams, Brian Victor Winchester, Corey Matthew Winterbottom, Branden Troy Woodard, Jamal Antonio Cook Worthington, Connor Westbrook Wright, Joshua Taylor Wyatt, David Cameron Yochim, Andrew Nicholas Youn, Christian Paul Youngman, Jonathan Edward Zgorski, Ian Grant Ziemski, and Boris Michael Zilberstein.

Advertisement
Advertisement