Springlake pulled off the victory, but once again West Howard had many personal best times. West Howard's 13-14 Boys, Christopher Reese, Ethan Welsh and Cole Miller nabbed first, second and third in freestyle. The Boy's 7-8 backstrokers also snagged all three places thanks to Luke Berry, Eliot Horwath and Anuj Dua.

Top finishers:

Individual Medley

9-10G: 1. C. Birckhead, WH; 2. S. White, S; 3. M. Miller, S. 9-10B: 1. M. Betzer, WH; 2. R. Merani, S; 3. I. Higgins, WH. 11-12G: 1. C. Osias, S; 2. E. Betzer, WH; 3. A. O'Byrne, WH. 11-12B: 1. T. Hurley, S; 2. M. Thompson, WH; 3. P. Connor, S. 13-14G: 1. K. Zungailia, S; 2. K. O'Byrne, WH, 3. C. Connor, S. 13-14B: 1. R. Jones, WH; 2. C. Dunbar, S; 3. G. Brodsky, WH. 15-18G: 1. G. Hansen, S; 2. H. McComas, S; 3. E. Piet, S. 15-18B: 1. P. Burke, S; 2. K. Bowers, S.

Freestyle

7-8G: 1. C. Hurley, S; 2. B. Birckhead, WH; 3. F. Jones, S. 6-UG: 1. R. Hough, WH; 2. E. Flowers, S; 3. K. Dausch, S. 7-8B: 1. L. Berry, WH; 2. A. Dausch, S; 3. D. Stolba, WH. 6-UB: 1. N. Trentier, S; 2. M. Jones, S; 3. E. Weller, S. 9-10G: 1. C. Birckhead, WH; 2. S. White, S; 3. R. Lannon, S. 9-10B: 1. L. Gallant, S; 2. C. Connor, S; 3. R. Gehman, S. 11-12G: 1. E. Schultz, S; 2. J. Meissner, WH; 3. E. Betzer, WH. 11-12B: 1. T. Hurley, S; 2. M. Thompson, S; 3. A. Condor, WH. 13-14G: 1. E. McComas, S; 2. K. Zungailia, S; 3. M. Kemp, WH. 13-14B: 1. C. Reese, WH; 2. E. Welsh, WH; 3. C. Miller, WH. 15-18G: 1. C. Jordan, WH; 2. H. McComas, S; 3. S. Wells, S. 15-18B: 1. P. Burke, S; 2. I. Bosley, WH; 3. T. Gray, S.

Backstroke

7-8G: 1. C. Hurley S; 2. A. Trojanowski, S; 3. R. Hough WH. 6-UG: 1. R. Hough, WH; 2. E. Flowers, S; 3. R. Dausch, S. 7-8B: 1. L. Berry, WH; 2. E. Horwath, WH; 3. A. Dua, WH. 6-UB: 1. M. Jones, S; 2. N. Trentler, S; 3. E. Weller, S. 9-10G: 1. L. Zungailia, S; 2. J. Habeeb, WH; 3. S. Snyder, S. 9-10B: 1. R. Merani, S; 2. M. Will, S; 3. S. Allmon, WH. 11-12G: 1. E. Betzer, WH; 2. C. Osias, S; 3. J. Trojanowski, S. 11-12B: 1. P. Connor, S; 2. B. Habeeb, WH; 3. A. Condor, WH. 13-14G: 1. E. McComas, S; 2. M. Kemp, WH; 3. S. Lannon, S. 13-14B: 1. C. Miller, WH; 2. D. Jensen, S; 3. G. Brodsky, WH. 15-18G: 1. K. McComas, S; 2. G. Hansen, S; 3. C. Jordan, S. 15-18B: 1. K. Bowers, S; 2. B. Conner, S; 3. K. Feldscher, S.

Butterfly

7-8G: 1. C. Hurley, S; 2. F. Jones, S; 3. M. Radday, S. 7-8B: 1. W. Beard, S; 2. J. Halper, WH; 3. A. Dausch, S. 9-10G: 1. M. Miller, S; 2. R. Lannon, S; 3. K. Williams, S. 9-10B: 1. R. Merani, S; 2. L. Gallant, S; 3. M. Betzer, WH. 11-12G: 1. E. Schultz, S; 2. A. O'Byrne, WH; 3. C. Osais, S. 11-12B: 1. T. Hurley, S; 2. M. Thompson, WH; 3. B. Habeeb, WH. 13-14G: 1. E. McComas, S; 2. M. Kemp, WH; 3. S. Lannon, S. 13-14B: 1. C. Miller, WH; 2. D. Jensen, S; 3. G. Brodsky, WH. 15-18G: 1. K. McComas, S; 2. G. Hansen, S; 3. C. Jordan, WH. 15-18B: 1. W. Barrett, WH; 2. K. Feldscher, S; 3. N. Kilmer, S.

Breaststroke

7-8G: 1. F. Trivett, S; 2. R. Wendorf, S; 3. C. Guetler, S. 7-8B: 1. D. Stolba, WH; 2. W. Beard, S; 3. L. Kontos, S. 9-10G: 1. G. Meissner, WH; 2. A. Beard, S; 3. E. Carter, S. 9-10B: 1. C. Connor, S; 2. I. Higgins, WH; 3. S. Allmon, WH. 11-12G: 1. A. O'Byrne, WH; 2. E. Schultz, S; 3. P. Allmon, WH. 11-12B: 1. W. Jordan, WH; 2. P. O'Connor, S; 3. S. Gallant, S. 13-14G: 1. K. Zungailia, S; 2. J. Piet, S; 3. S. Lannon, S. 13-14B: 1. R. Jones, WH; 2. E. Welsh, WH; 3. D. Kernan, S. 15-18G: 1. C. Jordan, WH; 2. K. McComas, S; 3. J. Bowers, S. 15-18B: 1. K. Bowers, S; 2. B. Connor, S; 3. N. Kilmer, S.

Free Relays

6-UM: 1. K. Dausch, E. Flowers, N. Trentler, M. Jones, S; 2. E. Boucher, A. Gage, A. Subong, L. Byerly, S. 8-UM: 1. B. Birckhead, D. Stolba, S. Jones, L. Berry, WH; 2. A. Dausch, F. Jones, A. Trojanowski, L. Kontos, S. 9-10G: 1. M. Miller, S. White, L. Zunailia, E. Snyder, S; 2. B. Allmon, K. Brodsky, H. Hills, C. Birckhead, WH. 9-10B: 1. C. Connor, A. Dausch, L. Gallant, M. Will, S; 2. L. Welsh, S. Allmon, A. Hough, I. Higgins, WH. 11-12G: 1. T. Berry, A. Jones, K. Lengel, J. Meissner, WH; 2. J. Firlie, D. McGeehan, R. McKenna, J. Trojanowski, S. 13-14G: 1. K. O'Byrne, P. Reese, J. Berry, M. Kemp, WH; 2. A. Guetler, S. Lannon, J. Piet, C. Mercer, S. 13-14B: 1. R. Jones, C. Miller, E. Welsh, C. Reese, WH; 2. C. Dunbar, R. Hurley, D. Jensen, D. Kernan, S. 15-18M: 1. G. Hansen, K. McComas, P. Burke, T. Gray, S; 2. S. Wella, H. Wells, N. Kilmer, B. Connor, S.

North Saint John's, 278; Rollingwood, 210

The North Saint John's Blue Marlins finished their CMSL Division II Season undefeated, closing with a win at Rollingwood Pool. Ben Skopic set two new NSJ records with times of 1:04.81 in IM and 33.58 in Breaststroke. Alyssa Corb, Brendan Rice, Kayla Snyder, Camryn Wilson, Deanna Parsons and Ben Skopic placed first in all of their events. Seniors Becky Rout, Ryan Smith and Graham Knapp were honored for their contributions to the team over the years.

Top North Saint John's finishers:

Individual Medley

9-10G: 1. A. Corb, 1:30.85; 3. A. Harrington. 9-10B: 1. S. Collins, 1:38.15; 3. A. Holland; 4. A. McMennamin. 11-12G: 2. K. Zgorski, 1:26.92; 3. N. Fitzsimmons; 5. M. Conroy. 11-12B: 2. K. Zgorski, 1:32.12; 3. M. Santoni; 4. W. Currie. 13-14G: 1. K. Snyder, 1:13.01; 3. B. Hoffman; 6. E. Arnold. 13-14B: 1. B. Skopic, 1:04.81; 4. N. Brusco; 5. G. Currie. 15-18G: 2. A. Warren, 1:17.64; 3. O. Parsons; 4. A. Santoni. 15-18B: 1. K. Zgorski, 1:06.85; 3. R. Smith.

Freestyle