13-14 boys: Eduardo Kelly, 1st IM, back, 2nd free; 3rd breast; Joshua Wood 2nd IM, fly, breast, 3rd free.

15-18 girls: Madeline Burns, 1st back, fly; Lauren Egan 1st IM, free, breast; Susanna Kelly, 3rd free, fly.

15-18 boys: Mario Kelly, 1st IM; Gabriel Noble 3rd breast; Andrew Sanchez 1st fly; Daniel Finley, 3rd free, back; Brian Tully 3rd fly; Tony Kelly, 1st back, breast, 2nd free; Alex Sanchez, 1st free, 2nd IM, back.

Five Oak upends Carroll Aquatics

6-and-under-girls: Zoe Weker, 1st free, back; Blakesly Coudon, 2nd free; Keller Peters 2nd back, 3rd free; Freya Wilson 3rd back.

6-and-under-boys: Ian Griffith, 1st free, back; Grayson Kirby, 2nd free, 3rd back; Nicholas Shaw 3rd free; Nicolas Parr, 2nd back.

8-and-under-girls: Anna Regan, 1st back, 1st fly, 2nd free; Anna Walchak, 3rd free; Cate O’Ferrell, 2nd back; Alice Totaro, 3rd back; Audrey Adelsberger, 3rd breast.

8-and-under-boys: Oliver Wack, 2nd free, fly; Kodiak Bolton, 3rd free; Jackson Bauer, 1st back, fly, breast; Finn Alexander, 2nd breast, 3rd back; Roman Dongarra, 3rd fly.

9-10 girls: Mary Caroline Dunworth, 1st back, 1st breast, 2nd IM; Isabella Dongarra, 2nd IM; Beverly Bolster, 2nd free, fly, 3rd breast; Kate Coudon, 3rd back; Olivia Totaro, 1st fly; Caroline Prince, 3rd fly.

9-10 boys: Patrick Bauer, 1st IM, fly, breast; Nathan Sukeena, 1st free, 2nd IM, fly; Michael Wood, 2nd free, 3rd fly; Quinn Griffith, 2nd breast, 3rd free; Jackson Corcoran, 1st back; Thomas Norden, 2nd back; Keegan Walchak, 3rd back.

11-12 girls: Francesca Ippolito, 1st IM, breast, 2nd free; Paige Adelsberger, 1st free, fly, 2nd IM; Amelia Getka, 1st back, 2nd fly, 3rd IM, free; Brigid Flynn, 2nd back, 3rd breast; Katherine Norden, 3rd back; Annabel Hennessy, 3rd fly; Samantha Silverman, 2nd breast.

11-12 boys: Chase Bettick, 1st IM, free, 2nd breast; James Sentz 2nd IM, fly; Luke Dongarra, 1st back, fly, 2nd free; Elliott Wack, 3rd back.

13-14 girls: Amy Egan, 1st IM, free, fly, 2nd back; Mary Rose Zoeckler, 2nd breast, 3rd IM, fly; Mckenzie Barkdull-Pugmire, 3rd free.

13-14 boys: Eduardo Kelly 2nd IM, free, fly; Joshua Wood, 1st breast, 3rd IM, free; Sam Noble 1st back.

15-18 girls: Madeline Burns, 2nd free, fly; Clare Flynn, 2nd breast, 3rd free.

15-18 boys: Mario Kelly, 3rd IM, free; Andrew Sanchez, 1st back, fly; Tony Kelly, 2nd back; Alex Sanchez, 2nd breast, 3rd fly.

Woodbridge Valley falls to Swan Lake, 249-221

6-and-under-girls: Felicia Bory, 2nd free, back; Serena Coleman, 3rd back.

6-and-under-boys: Liam Kehoe, 1st free, back; Nathan Ofstead,3rd IM; Andrew Weisgerber, 2nd free, back.

8-and-under-girls: Sierra Bory, 1st free, back, fly, 2nd breast; Abigail Mitchell, 3rd free, breast; Aliya Rose, 1st breast, 2nd fly, 3rd back.