Results

6-and-under girls: Violet Holsey, 1st relay, 3rd free; Morgan Keating, 1st relay, 2nd free, back.

6-and-under boys: Billy Hurlock, 1st relay; Caleb Von Wachter, 1st relay, 2nd free.

8-and-under girls: Ashley Holley, 2nd relay, 3rd fly; Andrea Magbulos, 1st relay, 2nd breast, 3rd back; Kathryn Mix: 2nd relay; Ella Roberts, 3rd breast; Francesca Woody, 1st free, fly, relay.

8-and-under boys: Luke Dawson, 2nd breast, relay; Matthew McCartin, 1st relay, 3rd free, fly; Matthew O’Donnell, 2nd relay; Andy Patterson, 1st relay.

9-10 girls: Maddie Chiveral, 3rd relay; Kayla Green, 2nd relay; Lily Holsey, 2nd relay, 3rd free; Sophia Jauquet, 3rd relay; Isabella Klemm, 2nd back, relay, 3rd fly; Zoe McCuen, 3rd relay; Claire Roberts, 2nd breast, 3rd relay; Kira Stocksdale, 1st free, 2nd fly, relay.

9-10 boys: Evan Brown, 3rd breast; Stephen Geisler, 1st relay, 3rd free; Peter Jauquet, 1st relay, 2nd free, 3rd fly; Gavin Kolb, 1st relay; Juan Quintero, 2nd relay, 3rd IM; Luis Quintero, 1st relay, 2nd IM, fly; John Sheets, 2nd relay; Gabriel Von Wachter, 1st free, 2nd relay; Jakob Wilkens, 1st breast, 2nd relay.

11-12 girls: Katie Beuchel, 1st relay, 2nd IM, breast; Rachael Deems, 2nd back, 3rd IM, fly; Anna Kidd, 3rd breast; Kristina Murtha, 1st relay, 3rd back; Veronica Schweitzer, 1st relay; Alejandra Sullivan, 1st relay.

11-12 boys: Martin Jauquet, 2nd free, breast; Dominic Klemm, 1st back, 2nd IM, fly; David Wilbourne: 1st IM, fly, 2nd back.

13-14 girls: Haylee Committe, 1st IM, fly, breast; Amber Geisler, 2nd relay, 3rd IM, free; Alex Holden, 2nd relay; Kelly Makar, 2nd relay; Sandra Naylor, 2nd relay, 3rd breast; Christina Schweitzer, 1st free, back, 3rd fly; Emma Walsh, 3rd back.

13-14 boys: Ross Kidd, 1st free, 2nd back, fly, breast; Max Klemm, 1st IM, free, back; Erik Reitterer, 2nd IM, 3rd back; Ryan Reitterer, 2nd fly, breast.

15-18 girls: Kelly Culotta, 2nd relay, 3rd free, breast; Katie Hutcheson, 3rd back, fly; Carrie Naylor, 2nd breast; Brooke Towns, 2nd relay.

15-18 boys: David Committe, 2nd breast, 3rd IM, fly; Cole Cremen, 2nd relay; Cory Reitterer, 3rd back, breast; Eric Walsh, 2nd relay.

Wynnewood takes down Taylor Village, 302-170

Results

6-and-under girls: Violet Holsey, 1st free, relay, 3rd back; Karsen Smith, 1st relay.

6-and-under boys: Cole Smith, 1st relay, 2nd free, back; Caleb Von Wachter, 1st relay.

8-and-under girls: Mary Angell, 3rd free, relay; Darcy Blottenberger, 2nd free; Ashley Holley, 3rd relay; Andrea Magbulos, 1st back, breast, relay, 2nd fly; Kathryn Mix, 2nd back, 3rd fly; Francesca Woody, 1st free, fly, relay, 2nd breast.

8-and-under boys: Luke Dawson, 3rd relay; Matthew McCartin, 1st fly, relay, 3rd breast; Matthew O’Donnell, 3rd relay; Andy Patterson, 1st relay.

9-10 girls: Kayla Green, 2nd relay; Lily Holsey, 2nd relay; Sophia Jauquet, 2nd relay; Isabella Klemm, 1st breast, 2nd back, fly; Claire Roberts, 2nd relay.

9-10 boys: Evan Brown, 3rd relay; Stephen Geisler, 2nd free, 3rd IM, back; Peter Jauquet, 2nd fly, relay, 3rd free, breast; Gavin Kolb, 2nd back, relay; Juan Quintero, 2nd relay; Luis Quintero, 1st IM, back, fly, breast; John Sheets, 3rd relay; Gabriel Von Wachter, 2nd breast, relay; Jakob Wilkens, 3rd relay; Zachary Zappardino, 3rd relay.

11-12 girls: Emma Angell, 2nd relay; Rachael Deems, 2nd back, fly, 3rd IM; Gabrielle Fisher, 2nd relay; Emily Geisler, 1st relay; Anna Kidd, 1st breast, 3rd free; Blythe Megarity, 2nd relay; Kristina Murtha, 1st relay, 3rd back, breast; Madison Ring, 1st relay; Gabrielle Schweitzer, 2nd relay; Alejandra Sullivan, 1st relay; Hannah Von Wachter, 2nd breast.

11-12 boys: Jason Brown, 2nd relay; Martin Jauquet, 2nd relay; Dominic Klemm, 2nd IM, free, back, breast; Garrett Robinson, 2nd relay; Tomas Quintero, 2nd relay; David Wilbourne, 3rd back.

13-14 girls: Kaity Angell, 3rd relay; Haylee Committe, 1st IM, back, fly, relay;
Alexis Fishter: 3rd relay; Amber Geisler, 1st relay, 2nd free, back; Kelly Makar, 3rd relay. Sandra Naylor, 2nd breast, 3rd relay; Christina Schweitzer, 1st free, breast, relay, 3rd fly; Emma Walsh, 1st relay, 3rd IM, back.

13-14 boys: Cory Gibson, 2nd IM, free, 3rd fly; Ross Kidd, 1st free, 2nd back, fly, breast; Max Klemm, 1st IM, back, fly, breast; Sal Romeo: 3rd breast.

15-18 girls: Kelly Culotta, 1st breast, 2nd free; Katie Dawson, 2nd fly; Katie Hutcheson: 1st IM, back, fly, 2nd breast; Carrie Naylor, 1st free, 2nd back; Abbey Rubeling: 3rd IM.

15-18 boys: Andrew Casto, 1st IM, free, fly; AJ Committe, 1st back, 2nd breast, Cory Reitterer, 2nd IM, free, back, fly; Zachary Shaw, 3rd back; Eric Walsh, 1st breast, 2nd fly, 3rd IM.